Bank xodimlar uchun korporativ jamoa shakllantirish tadbirini o‘tkazdi
Jamoaviy ruhni mustahkamlash va korporativ madaniyatni rivojlantirish maqsadida Bank xodimlar uchun jamoa shakllantirish tadbirini tashkil etdi. Mazkur tadbir jamoani birlashtirishga, o‘zaro ishonchni rivojlantirishga va hamkasblar o‘rtasidagi o‘zaro munosabatlarni yaxshilashga qaratilgan.
Dastur davomida xodimlar guruh bo‘lib topshiriqlarni bajarishdi. Bu topshiriqlar birgalikda ishlash, ijodiy fikrlash va samarali muloqot qilish ko‘nikmalarini rivojlantirishga yordam berdi. Jamoa shakllantirish tadbiri nafaqat qiziqarli va faol vaqt o‘tkazish, balki ijobiy va ilhomlantiruvchi ish muhitini yaratish yo‘lidagi muhim qadamga aylandi.
Bank kuchli va ruhlangan jamoa strategik maqsadlarga erishish hamda mijozlarga yuqori sifatli xizmat ko‘rsatishning asosi ekanligini to‘la anglagan holda, xodimlarni rivojlantirishga ishonch bilan sarmoya kiritishni davom ettirmoqda.

Банк провёл корпоративный тимбилдинг для сотрудников
В целях укрепления командного духа и развития корпоративной культуры Банк провёл тимбилдинг для сотрудников. Мероприятие было направлено на сплочение коллектива, развитие доверия и улучшение взаимодействия между коллегами.
В ходе программы сотрудники приняли участие в командных заданиях, которые способствовали развитию навыков совместной работы, креативного мышления и эффективной коммуникации. Тимбилдинг стал не только интересным и активным времяпрепровождением, но и важным шагом к созданию позитивной и вдохновляющей рабочей атмосферы.
Банк уверенно продолжает инвестировать в развитие персонала, понимая, что сильная и мотивированная команда является основой успешного достижения стратегических целей и высокого качества обслуживания клиентов.